
Højttalerkomponenter
OMNITRONIC VFM-208 MK2 Passiv højttaler med 8" woofer 1" driver og 80 W RMS
OMNITRONIC VFM-208 MK2 Passiv højttaler med 8" woofer 1" driver og 80 W RMS findes lige nu fra 769 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OMNITRONIC VFM-208 MK2 Passiv højttaler med 8" woofer, 1" driver og 80 W RMS | 1-2 hverdage | 49 kr.818 kr. inkl. fragt | 769 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalerkomponenter |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Omnitronic |
| Model | OMNITRONIC VFM-208 MK2 Passiv højttaler med 8" woofer, 1" driver og 80 W RMS |
| Kabellængde | 20 cm |
| Effekt | 80 W |
| Materiale | metal |
| EAN | 4026397731637 |
| Produkt-ID | E-11038051 |
| Forhandlerkategorier | 8" Passiv højttaler |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OMNITRONIC VFM-208 MK2 Passiv højttaler med 8" woofer 1" driver og 80 W RMS er 769 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LAVOCE DF10.14-16 1" Compression Driver Ferrite
Fra 599 kr.
1forhandler

LAVOCE SAN184.50-4 18" Subwoofer Neodyme Magnet Aluminium Basket Driver
Fra 6.049 kr.
1forhandler

LAVOCE DN14.30TK 1.4" Compression Driver Neodymium
Fra 3.029 kr.
1forhandler

LAVOCE SAF184.04 18" Subwoofer Ferrite Magnet Aluminium Basket Driver
Fra 3.129 kr.
1forhandler