
Højttalerkomponenter
OMNITRONIC VFM-215 MK2 2-vejs passiv højtaler med 15" & 1" driver og 150 W RMS
OMNITRONIC VFM-215 MK2 2-vejs passiv højtaler med 15" & 1" driver og 150 W RMS findes lige nu fra 1.359 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OMNITRONIC VFM-215 MK2 2-vejs passiv højtaler med 15" & 1" driver og 150 W RMS | 1-2 hverdage | 49 kr.1.408 kr. inkl. fragt | 1.359 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalerkomponenter |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Omnitronic |
| Model | OMNITRONIC VFM-215 MK2 2-vejs passiv højtaler med 15" & 1" driver og 150 W RMS |
| Effekt | 150 W |
| EAN | 4026397732238 |
| Produkt-ID | E-11038057 |
| Forhandlerkategorier | 15" Passiv Højttaler |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OMNITRONIC VFM-215 MK2 2-vejs passiv højtaler med 15" & 1" driver og 150 W RMS er 1.359 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



