
Højttalerkomponenter
YAMAHA VS4 4" cone woofer / 1" balanced dome tweeter. Hvide Pr. Par
YAMAHA VS4 4" cone woofer / 1" balanced dome tweeter. Hvide Pr. Par findes lige nu fra 1.595 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk YAMAHA VS4 - 4" cone woofer / 1" balanced dome tweeter. Hvide Pr. Par | 1-2 hverdage | 49 kr.1.644 kr. inkl. fragt | 1.595 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalerkomponenter |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Yamaha |
| Model | YAMAHA VS4 - 4" cone woofer / 1" balanced dome tweeter. Hvide Pr. Par |
| Spænding | 100 V |
| Produkt-ID | YA VS4W |
| Forhandlerkategorier | 100 V |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for YAMAHA VS4 4" cone woofer / 1" balanced dome tweeter. Hvide Pr. Par er 1.595 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Celestion CDX1-1747 8R 1" kompressionsdriver med ferrit-magnet
Fra 749 kr.
1forhandler

Celestion FTR12-3070C 8R
Fra 1.249 kr.
1forhandler

Celestion Rep-kit Heritage G12M 8R Omkonings-kit. Til Heritage G12M 8ohm
Fra 689 kr.
1forhandler

LAVOCE DN14.30T 1.4" Compression Driver Neodymium Motor
Fra 3.029 kr.
1forhandler