
Højttalerkomponenter
YAMAHA VS6 6.5" cone woofer / 1" balanced dome tweeter. Hvide Pr. Par
YAMAHA VS6 6.5" cone woofer / 1" balanced dome tweeter. Hvide Pr. Par findes lige nu fra 2.595 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk YAMAHA VS6 - 6.5" cone woofer / 1" balanced dome tweeter. Hvide Pr. Par | 1-2 hverdage | 0 kr.2.595 kr. inkl. fragt | 2.595 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalerkomponenter |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Yamaha |
| Model | YAMAHA VS6 - 6.5" cone woofer / 1" balanced dome tweeter. Hvide Pr. Par |
| Spænding | 100 V |
| Produkt-ID | YA VS6W |
| Forhandlerkategorier | 100 V |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for YAMAHA VS6 6.5" cone woofer / 1" balanced dome tweeter. Hvide Pr. Par er 2.595 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



