![Zomax 10" bas. 110/220 Watt. 93dB. 8 [Begrænset antal]](/api/image-proxy?url=https%3A%2F%2Fwww.disconetto.dk%2Fimages%2Fz%2FZO_A1050GF.jpg)
Instrumenter
Zomax 10" bas. 110/220 Watt. 93dB. 8 [Begrænset antal]
Zomax 10" bas. 110/220 Watt. 93dB. 8 [Begrænset antal] findes lige nu fra 848,75 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Zomax 10" bas. 110/220 Watt. 93dB. 8 [Begrænset antal] | 1-2 hverdage | 49 kr.897,75 kr. inkl. fragt | 848,75 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Instrumenter |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Zomax |
| Model | Zomax 10" bas. 110/220 Watt. 93dB. 8 [Begrænset antal] |
| Opdateringshastighed | 36 Hz |
| Kabellængde | 1m |
| Effekt | 220 Watt |
| Produkt-ID | ZO A1050GF |
| Forhandlerkategorier | Zomax |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Zomax 10" bas. 110/220 Watt. 93dB. 8 [Begrænset antal] er 848,75 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



