
Instrumenter
Zomax 12" bas. 125/250 Watt. 93dB. 8
Zomax 12" bas. 125/250 Watt. 93dB. 8 findes lige nu fra 1.245 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Zomax 12" bas. 125/250 Watt. 93dB. 8 | 1-2 hverdage | 49 kr.1.294 kr. inkl. fragt | 1.245 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Instrumenter |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Zomax |
| Model | Zomax 12" bas. 125/250 Watt. 93dB. 8 |
| Opdateringshastighed | 44 Hz |
| Kabellængde | 1m |
| Effekt | 250 Watt |
| Produkt-ID | ZO A1265GF |
| Forhandlerkategorier | Zomax |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Zomax 12" bas. 125/250 Watt. 93dB. 8 er 1.245 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



