
Instrumenter
Zomax piezo diskanthorn
Zomax piezo diskanthorn findes lige nu fra 129 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Zomax piezo diskanthorn | 1-2 hverdage | 49 kr.178 kr. inkl. fragt | 129 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Instrumenter |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Zomax |
| Model | Zomax piezo diskanthorn |
| Effekt | 1W |
| Spænding | 50V |
| Truss/størrelse | 26 mm |
| Produkt-ID | ZO HP800 |
| Forhandlerkategorier | Zomax |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Zomax piezo diskanthorn er 129 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Samson AL300 E AirLine Synth har som mål at tilfredsstille alla tænkelige behov for trådløs overføring med et enkelt setup god ydeevne og i mindst mulige indpakning. Beltpacksender med unik knap-lock med fjeder for let tilgængelig men beskyttet indstill
Fra 1.499 kr.
1forhandler

DIMAVERY Sopran Ukulele. SortDimavery UK-200
Fra 409 kr.
1forhandler

DIMAVERY Guitarkasse. Brun Til western guitar
Fra 1.089 kr.
1forhandler

DIMAVERY Accordion 1.5 octaves/8 basses
Fra 609 kr.
1forhandler