
Lydkabler
ACT 1 m QSFP28 100GB DAC Twinax Cable coded for open platform / uncoded / generic
ACT 1 m QSFP28 100GB DAC Twinax Cable coded for open platform / uncoded / generic findes lige nu fra 4.580 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk ACT 1 m QSFP28 100GB DAC Twinax Cable coded for open platform / uncoded / generic | 1-3 dage | 39 kr.4.619 kr. inkl. fragt | 4.580 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | ACT |
| Model | ACT 1 m QSFP28 100GB DAC Twinax Cable coded for open platform / uncoded / generic |
| Kapacitet | 100GB |
| Kabellængde | 1 m |
| EAN | 8716065515756 |
| Produkt-ID | 48561 |
| Forhandlerkategorier | Netværkskabler, Telefon- & Tilbehør |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for ACT 1 m QSFP28 100GB DAC Twinax Cable coded for open platform / uncoded / generic er 4.580 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK Patch cable Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine red 3m
4,8Fra 180 kr.
1forhandler

ACT 25 mm spiral cable wrap length 20 meters
4,8Fra 2.880 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine red 5m
4,8Fra 270 kr.
1forhandler

ACT 0.5 meter HDMI High Speed Ethernet premium certified cable HDMI-A male HDMI-A male
4,8Fra 250 kr.
1forhandler