
Lydkabler
ACT 2 m QSFP28 100GB DAC Twinax Cable coded for Cisco (QSFP-100G-CU2M)
ACT 2 m QSFP28 100GB DAC Twinax Cable coded for Cisco (QSFP-100G-CU2M) findes lige nu fra 5.830 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk ACT 2 m QSFP28 100GB DAC Twinax Cable coded for Cisco (QSFP-100G-CU2M) | 1-3 dage | 39 kr.5.869 kr. inkl. fragt | 5.830 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | ACT |
| Model | ACT 2 m QSFP28 100GB DAC Twinax Cable coded for Cisco (QSFP-100G-CU2M) |
| Kapacitet | 100GB |
| Kabellængde | 2 m |
| EAN | 8716065515725 |
| Produkt-ID | 48508 |
| Forhandlerkategorier | Netværkskabler, Telefon- & Tilbehør |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for ACT 2 m QSFP28 100GB DAC Twinax Cable coded for Cisco (QSFP-100G-CU2M) er 5.830 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Minijack kabel. Stereo han/ han. 3
Fra 25 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine green 0.5m
4,8Fra 70 kr.
1forhandler

ACT 100 meter Singlemode 9/125 OS2 Preterm fiber cable 24F LC Polarity Twist
4,8Fra 26.540 kr.
1forhandler

DAP Jack-Jack kabel. Mono. 1 5 meter
Fra 89 kr.
1forhandler