
Lydkabler
ACT 2 m QSFP28 100GB DAC Twinax Cable coded for open platform / uncoded / generic
ACT 2 m QSFP28 100GB DAC Twinax Cable coded for open platform / uncoded / generic findes lige nu fra 5.830 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk ACT 2 m QSFP28 100GB DAC Twinax Cable coded for open platform / uncoded / generic | 1-3 dage | 39 kr.5.869 kr. inkl. fragt | 5.830 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | ACT |
| Model | ACT 2 m QSFP28 100GB DAC Twinax Cable coded for open platform / uncoded / generic |
| Kapacitet | 100GB |
| Kabellængde | 2 m |
| EAN | 8716065515763 |
| Produkt-ID | 48562 |
| Forhandlerkategorier | Netværkskabler, Telefon- & Tilbehør |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for ACT 2 m QSFP28 100GB DAC Twinax Cable coded for open platform / uncoded / generic er 5.830 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK Patch Cable with Cat.7 raw cable black 10m
4,8Fra 544 kr.
1forhandler

LOGILINK Speaker cable 2x 2.5 mm² 50m
4,8Fra 1.284 kr.
1forhandler

LogiLink Cat.7 outdoor network cable (direct burial cable) LSZH-PE 100
4,8Fra 8.240 kr.
1forhandler

ACT 5 meter Singlemode 9/125 OS2 Preterm fiber cable 24F LC Polarity Twist
4,8Fra 11.610 kr.
1forhandler