
Lydkabler
ACT 3 m QSFP28 100GB DAC Twinax Cable coded for Cisco (QSFP-100G-CU3M)
ACT 3 m QSFP28 100GB DAC Twinax Cable coded for Cisco (QSFP-100G-CU3M) findes lige nu fra 7.070 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk ACT 3 m QSFP28 100GB DAC Twinax Cable coded for Cisco (QSFP-100G-CU3M) | 1-3 dage | 39 kr.7.109 kr. inkl. fragt | 7.070 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | ACT |
| Model | ACT 3 m QSFP28 100GB DAC Twinax Cable coded for Cisco (QSFP-100G-CU3M) |
| Kapacitet | 100GB |
| Kabellængde | 3 m |
| EAN | 8716065515732 |
| Produkt-ID | 48510 |
| Forhandlerkategorier | Netværkskabler, Telefon- & Tilbehør |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for ACT 3 m QSFP28 100GB DAC Twinax Cable coded for Cisco (QSFP-100G-CU3M) er 7.070 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LogiLink Fibre trunk cable U-DQ(ZN)BH 8 cores multimode OM4 60 m LC/UPC LC/UPC
4,8Fra 19.070 kr.
1forhandler

LOGILINK CAT.6A patch cable Ultraflex SlimLine blue 2.0m
4,8Fra 174 kr.
1forhandler

Eurolite Lysslange RL1 Power cable
Fra 59 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.5e F/UTP blue 1m
4,8Fra 62 kr.
1forhandler