
Lydkabler
ACT 5 m QSFP28 100GB DAC Twinax Cable coded for Cisco (QSFP-100G-CU5M)
ACT 5 m QSFP28 100GB DAC Twinax Cable coded for Cisco (QSFP-100G-CU5M) findes lige nu fra 13.520 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk ACT 5 m QSFP28 100GB DAC Twinax Cable coded for Cisco (QSFP-100G-CU5M) | 1-3 dage | 39 kr.13.559 kr. inkl. fragt | 13.520 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | ACT |
| Model | ACT 5 m QSFP28 100GB DAC Twinax Cable coded for Cisco (QSFP-100G-CU5M) |
| Kapacitet | 100GB |
| Kabellængde | 5 m |
| EAN | 8716065515749 |
| Produkt-ID | 48513 |
| Forhandlerkategorier | Netværkskabler, Telefon- & Tilbehør |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for ACT 5 m QSFP28 100GB DAC Twinax Cable coded for Cisco (QSFP-100G-CU5M) er 13.520 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK Patch cable Ultraflex Cat.6A S/FTP white 1.5
4,8Fra 210 kr.
1forhandler

LOGILINK CAT.6A patch cable Ultraflex SlimLine red 2.0m
4,8Fra 174 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine green 0.5m
4,8Fra 64 kr.
1forhandler

DAP SPC-275 Højttalerkabel NEN 8012(Brandhæmmende) 2x 0 75 mm² 100 m på rulle hvid kappe
Fra 919 kr.
1forhandler