
Lydkabler
ACT 5 m QSFP28 100GB DAC Twinax Cable coded for open platform / uncoded / generic
ACT 5 m QSFP28 100GB DAC Twinax Cable coded for open platform / uncoded / generic findes lige nu fra 13.520 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk ACT 5 m QSFP28 100GB DAC Twinax Cable coded for open platform / uncoded / generic | 1-3 dage | 39 kr.13.559 kr. inkl. fragt | 13.520 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | ACT |
| Model | ACT 5 m QSFP28 100GB DAC Twinax Cable coded for open platform / uncoded / generic |
| Kapacitet | 100GB |
| Kabellængde | 5 m |
| EAN | 8716065515787 |
| Produkt-ID | 48564 |
| Forhandlerkategorier | Netværkskabler, Telefon- & Tilbehør |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for ACT 5 m QSFP28 100GB DAC Twinax Cable coded for open platform / uncoded / generic er 13.520 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



