
Lydkabler
Adam Hall Cables K4 IRR 0030 FLM Flat Audio Cable 6.3 mm Mono Gold Plug 0.3
Adam Hall Cables K4 IRR 0030 FLM Flat Audio Cable 6.3 mm Mono Gold Plug 0.3 findes lige nu fra 42 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Adam Hall Cables K4 IRR 0030 FLM - Flat Audio Cable, 6.3 mm Mono Gold Plug, 0.3 m | 1-2 hverdage | 49 kr.91 kr. inkl. fragt | 42 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Cables K4 IRR 0030 FLM - Flat Audio Cable, 6.3 mm Mono Gold Plug, 0.3 m |
| Kabellængde | 0.3 m |
| Tilslutning | Jack |
| Truss/størrelse | 35 mm |
| EAN | 4049521431777 |
| Produkt-ID | A-K4IRR0030FLM |
| Forhandlerkategorier | Patch Kabel 6.3 mm Jack |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Cables K4 IRR 0030 FLM Flat Audio Cable 6.3 mm Mono Gold Plug 0.3 er 42 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Adam Hall 10 stk. Kabel remme 30 x 2 5 cm i velkro med rød spids
Fra 129 kr.
1forhandler

LogiLink VGA Cable 2x male 3+7 double shielded black 5M
4,8Fra 488 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable flat Cat.6 U/UTP SlimLine white 7.5m
4,8Fra 190 kr.
1forhandler

Adam Hall AH MIDI Cable 0.75 m red K3 MIDI 0075
Fra 32,50 kr.
1forhandler