
Lydkabler
Adam Hall Cables K4 IRR 0045 FLM Flat Audio Cable 6.3 mm Mono Gold Plug 0.45
Adam Hall Cables K4 IRR 0045 FLM Flat Audio Cable 6.3 mm Mono Gold Plug 0.45 findes lige nu fra 44,50 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Adam Hall Cables K4 IRR 0045 FLM - Flat Audio Cable, 6.3 mm Mono Gold Plug, 0.45 m | 1-2 hverdage | 49 kr.93,50 kr. inkl. fragt | 44,50 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Cables K4 IRR 0045 FLM - Flat Audio Cable, 6.3 mm Mono Gold Plug, 0.45 m |
| Kabellængde | 0.45 m |
| Tilslutning | Jack |
| Truss/størrelse | 35 mm |
| EAN | 4049521431784 |
| Produkt-ID | A-K4IRR0045FLM |
| Forhandlerkategorier | Patch Kabel 6.3 mm Jack |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Cables K4 IRR 0045 FLM Flat Audio Cable 6.3 mm Mono Gold Plug 0.45 er 44,50 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Adam Hall Signalkabel. Minijack stereo 2 x jack mono. 1 meter
Fra 38,50 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine white 10m
4,8Fra 500 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch Cable with Cat.7 raw cable black 1m
4,8Fra 102 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch Cable with Cat.7 raw cable black 2m
4,8Fra 152 kr.
1forhandler