
Lydkabler
Adam Hall Cables K4 IRR 0060 FLM Flat Audio Cable 6.3 mm Mono Gold Plug 0.6
Adam Hall Cables K4 IRR 0060 FLM Flat Audio Cable 6.3 mm Mono Gold Plug 0.6 findes lige nu fra 51,50 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Adam Hall Cables K4 IRR 0060 FLM - Flat Audio Cable, 6.3 mm Mono Gold Plug, 0.6 m | 1-2 hverdage | 49 kr.100,50 kr. inkl. fragt | 51,50 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Cables K4 IRR 0060 FLM - Flat Audio Cable, 6.3 mm Mono Gold Plug, 0.6 m |
| Kabellængde | 0.6 m |
| Tilslutning | Jack |
| Truss/størrelse | 35 mm |
| EAN | 4049521431791 |
| Produkt-ID | A-K4IRR0060FLM |
| Forhandlerkategorier | Patch Kabel 6.3 mm Jack |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Cables K4 IRR 0060 FLM Flat Audio Cable 6.3 mm Mono Gold Plug 0.6 er 51,50 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



