
Lydkabler
Adam Hall Power cable 3 x 0.75 mm² 2 m Adam Hall Cables
Adam Hall Power cable 3 x 0.75 mm² 2 m Adam Hall Cables findes lige nu fra 37,95 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Power cable 3 x 0.75 mm² 2 m - Adam Hall Cables | 1-2 hverdage | 49 kr.86,95 kr. inkl. fragt | 37,95 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Power cable 3 x 0.75 mm² 2 m - Adam Hall Cables |
| Kabellængde | 2 m |
| Truss/størrelse | 75 mm |
| EAN | 4049521710667 |
| Produkt-ID | A-K3PKD0200 |
| Forhandlerkategorier | Apparatkabler Schuko |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Power cable 3 x 0.75 mm² 2 m Adam Hall Cables er 37,95 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

DAP SPE-215 højttalerkabel 2x 1 5 mm 100 m på rulle
Fra 1.229 kr.
1forhandler

Monacor Ht.kabel 100m ''økonomi'' hvid SPC-70/WS MONACOR
Fra 409 kr.
1forhandler

Micro HDMI til HDMI kabel (HDMI type A til D). 50 cm.
4,6Fra 24 kr.
1forhandler

LogiLink Patch cable Ultraflex Cat.6A S/FTP green 1
4,8Fra 114 kr.
1forhandler