
Lydkabler
Adam Hall Power cable 3 x 0.75 mm² 5 m Adam Hall Cables
Adam Hall Power cable 3 x 0.75 mm² 5 m Adam Hall Cables findes lige nu fra 69,50 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Power cable 3 x 0.75 mm² 5 m - Adam Hall Cables | 1-2 hverdage | 49 kr.118,50 kr. inkl. fragt | 69,50 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Power cable 3 x 0.75 mm² 5 m - Adam Hall Cables |
| Kabellængde | 5 m |
| Truss/størrelse | 75 mm |
| EAN | 4049521710698 |
| Produkt-ID | A-K3PKD0500 |
| Forhandlerkategorier | Apparatkabler Schuko |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Power cable 3 x 0.75 mm² 5 m Adam Hall Cables er 69,50 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LogiLink Steel armored fiber patch cable OS2 Duplex LC/APC LC/APC 2.0
4,8Fra 410 kr.
1forhandler

Adam Hall AH MIDI Cable 6 m black 5-pole K3 MIDI 0600 BLK-5
Fra 89,75 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.5e F/UTP grey 7.5m
4,8Fra 150 kr.
1forhandler

ACT 10 meter Multimode 50/125 OM4 Preterm fiber cable 24F LC Polarity Twist
4,8Fra 15.640 kr.
1forhandler