
Lydkabler
Adam Hall Set of 6 patch cables 6.3 mm angle jack mono 0.15 m Adam Hall Cables
Adam Hall Set of 6 patch cables 6.3 mm angle jack mono 0.15 m Adam Hall Cables findes lige nu fra 48,95 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Set of 6 patch cables 6.3 mm angle jack mono 0.15 m - Adam Hall Cables | 1-2 hverdage | 49 kr.97,95 kr. inkl. fragt | 48,95 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Set of 6 patch cables 6.3 mm angle jack mono 0.15 m - Adam Hall Cables |
| Kabellængde | 0.15 m |
| Tilslutning | Jack |
| EAN | 4049521653346 |
| Produkt-ID | A-K3IRR0015SET |
| Forhandlerkategorier | Patch Kabel 6.3 mm Jack |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Set of 6 patch cables 6.3 mm angle jack mono 0.15 m Adam Hall Cables er 48,95 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ACT RJ45 green boot for 6.5 mm cable
4,8Fra 330 kr.
1forhandler

IEC LOCK IEC Power Cable locking 3x1.0 3m bk
Fra 109 kr.
1forhandler

Defender Cable Protector 6-channel with black Cap Nano BLK
Fra 1.089 kr.
1forhandler

DAP SPC-215 Højttalerkabel NEN 8012 (Brandhæmmende) 2x 1.5 mm² 100 m på rulle sort kappe
Fra 1.729 kr.
1forhandler