
Lydkabler
Adam Hall Set of 6 patch cables 6.3 mm angle jack mono 0.90 m Adam Hall Cables
Adam Hall Set of 6 patch cables 6.3 mm angle jack mono 0.90 m Adam Hall Cables findes lige nu fra 73,50 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Set of 6 patch cables 6.3 mm angle jack mono 0.90 m - Adam Hall Cables | 1-2 hverdage | 49 kr.122,50 kr. inkl. fragt | 73,50 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Set of 6 patch cables 6.3 mm angle jack mono 0.90 m - Adam Hall Cables |
| Kabellængde | 0.90 m |
| Tilslutning | Jack |
| EAN | 4049521653377 |
| Produkt-ID | A-K3IRR0090SET |
| Forhandlerkategorier | Patch Kabel 6.3 mm Jack |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Set of 6 patch cables 6.3 mm angle jack mono 0.90 m Adam Hall Cables er 73,50 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK Patch cable Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine green 3m
4,8Fra 162 kr.
1forhandler

ACT RJ45 grey boot for 5.5 mm cable
4,8Fra 330 kr.
1forhandler

ACT 0.90 metre HDMI 4K Premium Certified Locking Cable male male
4,8Fra 300 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine green 5m
4,8Fra 236 kr.
1forhandler