
Lydkabler
Adam Hall Set of 6 patch cables 6.3 mm angle jack mono 1.20 m Adam Hall Cables
Adam Hall Set of 6 patch cables 6.3 mm angle jack mono 1.20 m Adam Hall Cables findes lige nu fra 81,50 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Set of 6 patch cables 6.3 mm angle jack mono 1.20 m - Adam Hall Cables | 1-2 hverdage | 49 kr.130,50 kr. inkl. fragt | 81,50 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Set of 6 patch cables 6.3 mm angle jack mono 1.20 m - Adam Hall Cables |
| Kabellængde | 1.20 m |
| Tilslutning | Jack |
| EAN | 4049521653384 |
| Produkt-ID | A-K3IRR0120SET |
| Forhandlerkategorier | Patch Kabel 6.3 mm Jack |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Set of 6 patch cables 6.3 mm angle jack mono 1.20 m Adam Hall Cables er 81,50 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

OMNITRONIC Multicore 24x2x0.12 100m
Fra 6.659 kr.
1forhandler

LogiLink Patch cable SlimLine Ultraflex Cat.6A U/FTP green 1
4,8Fra 132 kr.
1forhandler

LogiLink Patch cable SlimLine Ultraflex Cat.6A U/FTP green 2
4,8Fra 174 kr.
1forhandler

LogiLink Patch cable SlimLine Ultraflex Cat.6A U/FTP green 3
4,8Fra 218 kr.
1forhandler