
Lydkabler
Adam Hall Set of 6 Patch Cables 6.3 mm Jack Mono 0.15 m Adam Hall Cables
Adam Hall Set of 6 Patch Cables 6.3 mm Jack Mono 0.15 m Adam Hall Cables findes lige nu fra 57,95 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Set of 6 Patch Cables 6.3 mm Jack Mono 0.15 m - Adam Hall Cables | 1-2 hverdage | 49 kr.106,95 kr. inkl. fragt | 57,95 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Set of 6 Patch Cables 6.3 mm Jack Mono 0.15 m - Adam Hall Cables |
| Kabellængde | 0.15 m |
| Tilslutning | Jack |
| EAN | 4049521609718 |
| Produkt-ID | A-K3IPP0015SET |
| Forhandlerkategorier | Patch Kabel 6.3 mm Jack |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Set of 6 Patch Cables 6.3 mm Jack Mono 0.15 m Adam Hall Cables er 57,95 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter
ACT EXTEND. CABLE TRAY CLAMPMOUNT
4,8Fra 1.800 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable flat Cat.5e U/UTP / telephone 20m
4,8Fra 310 kr.
1forhandler

Adam Hall Pro signalkabel. 2 x jack mono 2 x phono. 3 meter
Fra 179 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine pink 7.5m
4,8Fra 336 kr.
1forhandler