
Lydkabler
Adam Hall Set of 6 Patch Cables 6.3 mm Jack Mono 0.30 m Adam Hall Cables
Adam Hall Set of 6 Patch Cables 6.3 mm Jack Mono 0.30 m Adam Hall Cables findes lige nu fra 62,75 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Set of 6 Patch Cables 6.3 mm Jack Mono 0.30 m - Adam Hall Cables | 1-2 hverdage | 49 kr.111,75 kr. inkl. fragt | 62,75 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Set of 6 Patch Cables 6.3 mm Jack Mono 0.30 m - Adam Hall Cables |
| Kabellængde | 0.30 m |
| Tilslutning | Jack |
| EAN | 4049521609749 |
| Produkt-ID | A-K3IPP0030SET |
| Forhandlerkategorier | Patch Kabel 6.3 mm Jack |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Set of 6 Patch Cables 6.3 mm Jack Mono 0.30 m Adam Hall Cables er 62,75 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ACT 15 mm spiral cable wrap length 50 meters
4,8Fra 5.450 kr.
1forhandler

LOGILINK Premium HDMI cable for Ultra HD 1.8m
4,8Fra 490 kr.
1forhandler

LogiLink Fibre trunk cable U-DQ(ZN)BH 8 cores multimode OM4 70 m LC/UPC LC/UPC
4,8Fra 21.780 kr.
1forhandler

LOGILINK Audio cable 3.5 stereo m/m straight 1m
4,8Fra 140 kr.
1forhandler