
Lydkabler
Adam Hall Set of 6 Patch Cables 6.3 mm Jack Mono 0.60 m Adam Hall Cables
Adam Hall Set of 6 Patch Cables 6.3 mm Jack Mono 0.60 m Adam Hall Cables findes lige nu fra 74,75 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Set of 6 Patch Cables 6.3 mm Jack Mono 0.60 m - Adam Hall Cables | 1-2 hverdage | 49 kr.123,75 kr. inkl. fragt | 74,75 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Set of 6 Patch Cables 6.3 mm Jack Mono 0.60 m - Adam Hall Cables |
| Kabellængde | 0.60 m |
| Tilslutning | Jack |
| EAN | 4049521609756 |
| Produkt-ID | A-K3IPP0060SET |
| Forhandlerkategorier | Patch Kabel 6.3 mm Jack |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Set of 6 Patch Cables 6.3 mm Jack Mono 0.60 m Adam Hall Cables er 74,75 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Adam Hall Signalkabel. Minijack stereo 2 x jack mono. 6 meter
Fra 73,75 kr.
1forhandler

LogiLink Cat.7 outdoor network cable (direct burial cable) LSZH-PE 50
4,8Fra 4.200 kr.
1forhandler

Adam Hall AH Audio Cable 6.3 mm Jack stereo to 6.3 mm Jack stereo 3 m K3 BVV 0300
Fra 77,50 kr.
1forhandler

Titanex Neopren Kabel Sort Pris per meter 4x 1.5 mm²
Fra 39 kr.
1forhandler