
Lydkabler
Adam Hall Set of 6 Patch Cables 6.3 mm Jack Mono 1.20 m Adam Hall Cables
Adam Hall Set of 6 Patch Cables 6.3 mm Jack Mono 1.20 m Adam Hall Cables findes lige nu fra 97,75 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Set of 6 Patch Cables 6.3 mm Jack Mono 1.20 m - Adam Hall Cables | 1-2 hverdage | 49 kr.146,75 kr. inkl. fragt | 97,75 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Set of 6 Patch Cables 6.3 mm Jack Mono 1.20 m - Adam Hall Cables |
| Kabellængde | 1.20 m |
| Tilslutning | Jack |
| EAN | 4049521609770 |
| Produkt-ID | A-K3IPP0120SET |
| Forhandlerkategorier | Patch Kabel 6.3 mm Jack |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Set of 6 Patch Cables 6.3 mm Jack Mono 1.20 m Adam Hall Cables er 97,75 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK Patch cable Cat.6A 10GE Home U/UTP EconLine grey 1m
4,8Fra 64 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.5e U/UTP / telephone 5m
4,8Fra 110 kr.
1forhandler

Adam Hall AH MIDI Cable 1.5 m red K3 MIDI 0150
Fra 43,50 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6A 10GE Home U/UTP EconLine grey 2m
4,8Fra 80 kr.
1forhandler