
Lydkabler
Adam Hall Set of 6 Patch Cables 6.3 mm Jack Stereo 0.15 m Adam Hall Cables
Adam Hall Set of 6 Patch Cables 6.3 mm Jack Stereo 0.15 m Adam Hall Cables findes lige nu fra 66 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Set of 6 Patch Cables 6.3 mm Jack Stereo 0.15 m - Adam Hall Cables | 1-2 hverdage | 49 kr.115 kr. inkl. fragt | 66 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Set of 6 Patch Cables 6.3 mm Jack Stereo 0.15 m - Adam Hall Cables |
| Kabellængde | 0.15 m |
| Tilslutning | Jack |
| EAN | 4049521609732 |
| Produkt-ID | A-K3BVV0015SET |
| Forhandlerkategorier | Patch Kabel 6.3 mm Jack |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Set of 6 Patch Cables 6.3 mm Jack Stereo 0.15 m Adam Hall Cables er 66 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK Patch cable Cat.5e F/UTP blue 0.5m
4,8Fra 54 kr.
1forhandler
Adam Hall Steel Cable Lid Stay Adam Hall Accessories
Fra 99 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine white 1.5m
4,8Fra 102 kr.
1forhandler

Monacor Ht.kabel 100m ''økonomi'' hvid SPC-70/WS MONACOR
Fra 409 kr.
1forhandler