
Lydkabler
Adam Hall Video Cable Adam Hall HDMI 2.1 1 m Adam Hall Cables
Adam Hall Video Cable Adam Hall HDMI 2.1 1 m Adam Hall Cables findes lige nu fra 73,95 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Video Cable - Adam Hall® HDMI 2.1 - 1 m - Adam Hall Cables | 1-2 hverdage | 49 kr.122,95 kr. inkl. fragt | 73,95 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Video Cable - Adam Hall HDMI 2.1 - 1 m - Adam Hall Cables |
| Opdateringshastighed | 120Hz |
| Opløsning | 8K |
| Kabellængde | 1 m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4049521725692 |
| Produkt-ID | A-K4HDMI0100 |
| Forhandlerkategorier | HDMI Kabler |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Video Cable Adam Hall HDMI 2.1 1 m Adam Hall Cables er 73,95 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Marmitek HDMI extender over 1 CAT 5e/6 cable 4K Ultra HD 3D 40m (4K) 70m (1080p) 10.2 Gbps infrared return
4,8Fra 8.438 kr.
1forhandler

ACT 40 meter HDMI Premium 4K Hybrid cable HDMI-A male HDMI-A male.
4,8Fra 5.920 kr.
1forhandler
Adam Hall Steel Cable Lid Stay Adam Hall Accessories
Fra 99 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.5e U/UTP / telephone 10m
4,8Fra 170 kr.
1forhandler