
Lydkabler
Adam Hall Video Cable Adam Hall HDMI 2.1 2 m Adam Hall Cables
Adam Hall Video Cable Adam Hall HDMI 2.1 2 m Adam Hall Cables findes lige nu fra 99 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Video Cable - Adam Hall® HDMI 2.1 - 2 m - Adam Hall Cables | 1-2 hverdage | 49 kr.148 kr. inkl. fragt | 99 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Video Cable - Adam Hall HDMI 2.1 - 2 m - Adam Hall Cables |
| Opdateringshastighed | 120Hz |
| Opløsning | 8K |
| Kabellængde | 2 m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4049521725708 |
| Produkt-ID | A-K4HDMI0200 |
| Forhandlerkategorier | HDMI Kabler |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Video Cable Adam Hall HDMI 2.1 2 m Adam Hall Cables er 99 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Adam Hall AH Multicore Cable 8 x 6.3 mm Jack stereo to 8 x 6.3 mm Jack stereo 5 m K3 L8 VV 0500
Fra 339 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine red 1m
4,8Fra 82 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine red 2m
4,8Fra 120 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine red 3m
4,8Fra 162 kr.
1forhandler