
Lydkabler
Adam Hall Video Cable Adam Hall HDMI 2.1 3 m Adam Hall Cables
Adam Hall Video Cable Adam Hall HDMI 2.1 3 m Adam Hall Cables findes lige nu fra 139 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Video Cable - Adam Hall® HDMI 2.1 - 3 m - Adam Hall Cables | 1-2 hverdage | 49 kr.188 kr. inkl. fragt | 139 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Video Cable - Adam Hall HDMI 2.1 - 3 m - Adam Hall Cables |
| Opdateringshastighed | 120Hz |
| Opløsning | 8K |
| Kabellængde | 3 m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4049521725715 |
| Produkt-ID | A-K4HDMI0300 |
| Forhandlerkategorier | HDMI Kabler |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Video Cable Adam Hall HDMI 2.1 3 m Adam Hall Cables er 139 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LogiLink Fibre trunk cable U-DQ(ZN)BH 8 cores multimode OM4 50 m LC/UPC LC/UPC
4,8Fra 16.360 kr.
1forhandler

LogiLink USB 2 0 Cable A/M to Micro B/M black 0 60M
4,8Fra 100 kr.
1forhandler

Goobay CAT 6 Patch Cable U/UTP grey 3 meter
4,8Fra 74 kr.
1forhandler

ACCESSORY Kabel tape med 25 meter mærkning
Fra 39 kr.
1forhandler