
Lydkabler
DAP CAT6a U/FTP Lan Kabel 305 m på rulle
DAP CAT6a U/FTP Lan Kabel 305 m på rulle findes lige nu fra 4.109 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk DAP CAT6a U/FTP Lan Kabel 305 m på rulle | 1-2 hverdage | 0 kr.4.109 kr. inkl. fragt | 4.109 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | DAP |
| Model | DAP CAT6a U/FTP Lan Kabel 305 m på rulle |
| Kapacitet | 10 GB |
| Kabellængde | 305 m |
| EAN | 8717748513656 |
| Produkt-ID | D9421 |
| Forhandlerkategorier | Lan Kabel |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for DAP CAT6a U/FTP Lan Kabel 305 m på rulle er 4.109 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Monacor Phonokabel 1.2 meter AC-122G
Fra 73 kr.
1forhandler

LOGILINK Outdoor patch cable Cat.6A S/FTP PVC+PE black 0.5m
4,8Fra 84 kr.
1forhandler

LOGILINK Cable tie mounts self-adhesive for cable ties: 8 x 1.9 mm
4,8Fra 130 kr.
1forhandler

Adam Hall Accessories S 33102 SKB Saveking Safety Rope 3 mm 1 m with Cable Eyes
Fra 189 kr.
1forhandler