
Lydkabler
DAP SPE-275 højttalerkabel 2x 0.75 mm 100 m på rulle
DAP SPE-275 højttalerkabel 2x 0.75 mm 100 m på rulle findes lige nu fra 579 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk DAP SPE-275 højttalerkabel 2x 0.75 mm - 100 m på rulle | 1-2 hverdage | 49 kr.628 kr. inkl. fragt | 579 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | DAP |
| Model | DAP SPE-275 højttalerkabel 2x 0.75 mm - 100 m på rulle |
| Kabellængde | 100 m |
| Farve | sort |
| Truss/størrelse | 75 mm |
| EAN | 8717748042514 |
| Produkt-ID | D9101 |
| Forhandlerkategorier | Højttalerkabel 0,75 mm2 |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for DAP SPE-275 højttalerkabel 2x 0.75 mm 100 m på rulle er 579 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter
![Højttalerkabel 2x1 5 mm2. Hvid. 10 m. [Kun 1 tilbage]](/api/image-proxy?url=https%3A%2F%2Fwww.disconetto.dk%2Fimages%2Fht-kabel-50-meter-hvid-cca.jpg)
Højttalerkabel 2x1 5 mm2. Hvid. 10 m. [Kun 1 tilbage]
Fra 49 kr.
1forhandler

ACT 15 metre High Performance VGA extension cable male-female with metal hoods
4,8Fra 2.250 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Ultraflex Cat.6A S/FTP green 7.5
4,8Fra 460 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6 U/UTP EconLine red 0.25m
4,8Fra 42 kr.
1forhandler