
Lydkabler
DAP SPK-275 Højttalerkabel 2x 0 75 mm 100 m på rulle blå kappe
DAP SPK-275 Højttalerkabel 2x 0 75 mm 100 m på rulle blå kappe findes lige nu fra 1.139 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk DAP SPK-275 Højttalerkabel 2x 0,75 mm - 100 m på rulle - blå kappe | 1-2 hverdage | 49 kr.1.188 kr. inkl. fragt | 1.139 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | DAP |
| Model | DAP SPK-275 Højttalerkabel 2x 0,75 mm - 100 m på rulle - blå kappe |
| Kabellængde | 100 m |
| Farve | blå |
| Truss/størrelse | 75 mm |
| EAN | 8717748042545 |
| Produkt-ID | D9201 |
| Forhandlerkategorier | Højttalerkabel 0,75 mm2 |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for DAP SPK-275 Højttalerkabel 2x 0 75 mm 100 m på rulle blå kappe er 1.139 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LogiLink Patch cable Ultraflex Cat.6A S/FTP yellow 0.5
4,8Fra 86 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6 U/UTP EconLine red 10m
4,8Fra 210 kr.
1forhandler

Adam Hall Power Extension Cable Schuko H05RR-F3G1.5 5 m Adam Hall Cables
Fra 119 kr.
1forhandler

LOGILINK Wireless LAN Pigtail antenna cable RP-SMA to N
4,8Fra 110 kr.
1forhandler