
Lydkabler
Goobay 100 m speaker cable CCA 2 x 0.75 mm²
Goobay 100 m speaker cable CCA 2 x 0.75 mm² findes lige nu fra 1.390 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Goobay 100 m speaker cable CCA - 2 x 0.75 mm² | 1-3 dage | 39 kr.1.429 kr. inkl. fragt | 1.390 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | GOOBAY |
| Model | Goobay 100 m speaker cable CCA - 2 x 0.75 mm² |
| Kabellængde | 100 m |
| Truss/størrelse | 75 mm |
| EAN | 4040849275210 |
| Produkt-ID | 9052 |
| Forhandlerkategorier | Højttaler kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Goobay 100 m speaker cable CCA 2 x 0.75 mm² er 1.390 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



