
Lydkabler
Goobay 4K HDMI Kabel High Speed med Ethernet og Guldstik (60Hz Grå) 10m
Goobay 4K HDMI Kabel High Speed med Ethernet og Guldstik (60Hz Grå) 10m findes lige nu fra 230 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Goobay 4K HDMI Kabel - High Speed med Ethernet og Guldstik (60Hz, Grå) - 10m | 1-3 hverdage | 39 kr.269 kr. inkl. fragt | 230 kr. Før 299 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Goobay 4K HDMI Kabel - High Speed med Ethernet og Guldstik (60Hz, Grå) - 10m |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 10m |
| Tilslutning | HDMI |
| Farve | grå |
| EAN | 4040849612800 |
| Produkt-ID | 227427 |
| Forhandlerkategorier | HDMI > HDMI |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Goobay 4K HDMI Kabel High Speed med Ethernet og Guldstik (60Hz Grå) 10m er 230 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ACT RG-58 patch cable black 50 Ohm 3 00
4,8Fra 450 kr.
1forhandler

Adam Hall Balanceret Kabel Adam Hall Minijack 3 m Adam Hall Kabler
Fra 72,75 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine red 0.25m
4,8Fra 62 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6 F/UTP EconLine black 1m
4,8Fra 70 kr.
1forhandler