
Lydkabler
Goobay 4K HDMI Kabel High Speed med Ethernet og Guldstik (60Hz Grå) 1m
Goobay 4K HDMI Kabel High Speed med Ethernet og Guldstik (60Hz Grå) 1m findes lige nu fra 77 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Goobay 4K HDMI Kabel - High Speed med Ethernet og Guldstik (60Hz, Grå) - 1m | 1-3 hverdage | 39 kr.116 kr. inkl. fragt | 77 kr. Før 149 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Goobay 4K HDMI Kabel - High Speed med Ethernet og Guldstik (60Hz, Grå) - 1m |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 1m |
| Tilslutning | HDMI |
| Farve | grå |
| EAN | 4040849612800 |
| Produkt-ID | 227416 |
| Forhandlerkategorier | HDMI > HDMI |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Goobay 4K HDMI Kabel High Speed med Ethernet og Guldstik (60Hz Grå) 1m er 77 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK Patch cable Cat.6 U/UTP EconLine blue 3m
4,8Fra 90 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6 U/UTP EconLine blue 5m
4,8Fra 120 kr.
1forhandler

LogiLink Steel armored fiber patch cable OM4 Duplex LC/UPC LC/UPC 3.0
4,8Fra 690 kr.
1forhandler

DAP SPK-825 Højttalerkabel 8x 2 5 mm blå kappe. pris pr.
Fra 109 kr.
1forhandler