
Lydkabler
Goobay 4K HDMI Kabel High Speed med Ethernet og Guldstik (60Hz Grå) 2m
Goobay 4K HDMI Kabel High Speed med Ethernet og Guldstik (60Hz Grå) 2m findes lige nu fra 82 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Goobay 4K HDMI Kabel - High Speed med Ethernet og Guldstik (60Hz, Grå) - 2m | 1-3 hverdage | 39 kr.121 kr. inkl. fragt | 82 kr. Før 159 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Goobay 4K HDMI Kabel - High Speed med Ethernet og Guldstik (60Hz, Grå) - 2m |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 2m |
| Tilslutning | HDMI |
| Farve | grå |
| EAN | 4040849612800 |
| Produkt-ID | 227423 |
| Forhandlerkategorier | HDMI > HDMI |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Goobay 4K HDMI Kabel High Speed med Ethernet og Guldstik (60Hz Grå) 2m er 82 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter
JTS front to rear kit sæt (2 styk) med 60 cm kabel BNC
Fra 229 kr.
1forhandler

Monacor Jackkabel 6x30cm APC-06 MONACOR
Fra 155 kr.
1forhandler

Adam Hall Signalkabel. Minijack stereo 2 x jack mono. 3 meter
Fra 52 kr.
1forhandler

LOGILINK Installation cable PrimeLine Cat.7 S/FTP orange 25
4,8Fra 1.810 kr.
1forhandler