
Lydkabler
Goobay 4K HDMI Kabel High Speed med Ethernet og Guldstik (60Hz Grå) 3m
Goobay 4K HDMI Kabel High Speed med Ethernet og Guldstik (60Hz Grå) 3m findes lige nu fra 114 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Goobay 4K HDMI Kabel - High Speed med Ethernet og Guldstik (60Hz, Grå) - 3m | 1-3 hverdage | 39 kr.153 kr. inkl. fragt | 114 kr. Før 169 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Goobay 4K HDMI Kabel - High Speed med Ethernet og Guldstik (60Hz, Grå) - 3m |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 3m |
| Tilslutning | HDMI |
| Farve | grå |
| EAN | 4040849612800 |
| Produkt-ID | 227425 |
| Forhandlerkategorier | HDMI > HDMI |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Goobay 4K HDMI Kabel High Speed med Ethernet og Guldstik (60Hz Grå) 3m er 114 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK Patch cable Premium Cat.6A U/UTP 10G/PoE/HDBT blue 5
4,8Fra 360 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Premium Cat.6A U/UTP 10G/PoE/HDBT blue 30
4,8Fra 1.840 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Premium Cat.6A U/UTP 10G/PoE/HDBT blue 40
4,8Fra 2.430 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Premium Cat.6A U/UTP 10G/PoE/HDBT blue 50
4,8Fra 3.020 kr.
1forhandler