Lydkabler
GOOBAY Goobat HDMI? High Speed Cable with Ethernet (4K@60Hz) 2
GOOBAY Goobat HDMI? High Speed Cable with Ethernet (4K@60Hz) 2 findes lige nu fra 106 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Goobat HDMI? High Speed Cable with Ethernet (4K@60Hz) - 2 m | 1-3 dage | 39 kr.145 kr. inkl. fragt | 106 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | GOOBAY |
| Model | GOOBAY Goobat HDMI? High Speed Cable with Ethernet (4K@60Hz) - 2 m |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 2 m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4040849611599 |
| Produkt-ID | 45947 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for GOOBAY Goobat HDMI? High Speed Cable with Ethernet (4K@60Hz) 2 er 106 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



