
Lydkabler
Goobay HDMI 2.0 Premium Kabel 4K & HDR 1.5m
Goobay HDMI 2.0 Premium Kabel 4K & HDR 1.5m findes lige nu fra 54 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Goobay HDMI 2.0 Premium Kabel - 4K & HDR - 1.5m | 1-3 hverdage | 39 kr.93 kr. inkl. fragt | 54 kr. Før 89 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Goobay HDMI 2.0 Premium Kabel - 4K & HDR - 1.5m |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 1.5m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4040849612800 |
| Produkt-ID | 240262 |
| Forhandlerkategorier | HDMI > HDMI |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Goobay HDMI 2.0 Premium Kabel 4K & HDR 1.5m er 54 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK USB 3.0 active optical cable
4,8Fra 16.778 kr.
1forhandler

DAP MK-2422 24 Pairs Studio Multicore blå kappe Pris per meter
Fra 139 kr.
1forhandler

LOGILINK USB 2.0 cable metric ruler USB to Micro-USB male 1m
4,8Fra 118 kr.
1forhandler

Sonero 4K High Speed HDMI Cable with Ethernet Channel 7 5
4,8Fra 1.180 kr.
1forhandler