
Lydkabler
Goobay HDMI 2.0 Premium Kabel 4K & HDR 1m
Goobay HDMI 2.0 Premium Kabel 4K & HDR 1m findes lige nu fra 49 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Goobay HDMI 2.0 Premium Kabel - 4K & HDR - 1m | 1-3 hverdage | 39 kr.88 kr. inkl. fragt | 49 kr. Før 79 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Goobay HDMI 2.0 Premium Kabel - 4K & HDR - 1m |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 1m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4040849612800 |
| Produkt-ID | 240260 |
| Forhandlerkategorier | HDMI > HDMI |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Goobay HDMI 2.0 Premium Kabel 4K & HDR 1m er 49 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK Patch cable Cat.5e U/UTP / telephone 15m
4,8Fra 240 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine red 0.5m
4,8Fra 70 kr.
1forhandler

ACT Cat 6 F/UTP solid installation cable LSZH CPR euroclass ECA 24 AWG violet 305 meter
4,8Fra 13.960 kr.
1forhandler

DAP Dobbelt afskærmet videokabel. 75 Ohm. 100 meter rulle
Fra 1.229 kr.
1forhandler