
Lydkabler
Goobay HDMI 2.0 Premium Kabel 4K & HDR 5m
Goobay HDMI 2.0 Premium Kabel 4K & HDR 5m findes lige nu fra 111 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Goobay HDMI 2.0 Premium Kabel - 4K & HDR - 5m | 1-3 hverdage | 39 kr.150 kr. inkl. fragt | 111 kr. Før 149 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Goobay HDMI 2.0 Premium Kabel - 4K & HDR - 5m |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 5m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4040849612800 |
| Produkt-ID | 240278 |
| Forhandlerkategorier | HDMI > HDMI |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Goobay HDMI 2.0 Premium Kabel 4K & HDR 5m er 111 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LogiLink Patch cable Ultraflex Cat.6A S/FTP yellow 1
4,8Fra 114 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Ultraflex Cat.6A S/FTP yellow 2
4,8Fra 160 kr.
1forhandler

LogiLink Patch cable Ultraflex Cat.6A S/FTP yellow 3
4,8Fra 222 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Ultraflex Cat.6A S/FTP yellow 5
4,8Fra 320 kr.
1forhandler