Lydkabler
Goobay HDMI? High Speed Cable with Ethernet (4K@60Hz) 5
Goobay HDMI? High Speed Cable with Ethernet (4K@60Hz) 5 findes lige nu fra 230 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Goobay HDMI? High Speed Cable with Ethernet (4K@60Hz) - 5 m | 1-3 dage | 39 kr.269 kr. inkl. fragt | 230 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | GOOBAY |
| Model | Goobay HDMI? High Speed Cable with Ethernet (4K@60Hz) - 5 m |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 5 m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4040849611612 |
| Produkt-ID | 45948 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Goobay HDMI? High Speed Cable with Ethernet (4K@60Hz) 5 er 230 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK Patch Cable with Cat.7 raw cable white 0 5m
4,8Fra 76 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.5e U/UTP blue 0.25m
4,8Fra 34 kr.
1forhandler

ACT 80 meter HDMI Premium 4K Hybrid cable HDMI-A male HDMI-A male.
4,8Fra 9.120 kr.
1forhandler

LOGILINK Cat.6 patch cable bulkware S/FTP 305m PrimeLine
4,8Fra 10.092 kr.
1forhandler