
Lydkabler
Goobay Optical Hybrid Ultra High Speed HDMI? Cable with Ethernet (AOC) (8K/@60Hz) 10
Goobay Optical Hybrid Ultra High Speed HDMI? Cable with Ethernet (AOC) (8K/@60Hz) 10 findes lige nu fra 2.990 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Goobay Optical Hybrid Ultra High Speed HDMI? Cable with Ethernet (AOC) (8K/@60Hz) - 10 m | 1-3 dage | 39 kr.3.029 kr. inkl. fragt | 2.990 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | GOOBAY |
| Model | Goobay Optical Hybrid Ultra High Speed HDMI? Cable with Ethernet (AOC) (8K/@60Hz) - 10 m |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Opløsning | 8K |
| Kabellængde | 10 m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4040849655586 |
| Produkt-ID | 46081 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Goobay Optical Hybrid Ultra High Speed HDMI? Cable with Ethernet (AOC) (8K/@60Hz) 10 er 2.990 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

HELUKABEL Power Cable 3x1.5 100m bk Silicone H05SS
Fra 4.299 kr.
1forhandler

LOGILINK Cable ties 100 pcs german industrial standard length: 200
4,8Fra 80 kr.
1forhandler

LOGILINK USB2.0 REPEATER CABLE 5 0
4,8Fra 650 kr.
1forhandler

ACT 7 m SFP+ SFP+ Active AOC Twinax Cable coded for Cisco (SFP-H10GB-CU7M)
4,8Fra 3.430 kr.
1forhandler