
Lydkabler
Goobay Optical Hybrid Ultra High Speed HDMI? Cable with Ethernet (AOC) (8K/@60Hz) 20
Goobay Optical Hybrid Ultra High Speed HDMI? Cable with Ethernet (AOC) (8K/@60Hz) 20 findes lige nu fra 3.070 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Goobay Optical Hybrid Ultra High Speed HDMI? Cable with Ethernet (AOC) (8K/@60Hz) - 20 m | 1-3 dage | 39 kr.3.109 kr. inkl. fragt | 3.070 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | GOOBAY |
| Model | Goobay Optical Hybrid Ultra High Speed HDMI? Cable with Ethernet (AOC) (8K/@60Hz) - 20 m |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Opløsning | 8K |
| Kabellængde | 20 m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4040849655593 |
| Produkt-ID | 46082 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Goobay Optical Hybrid Ultra High Speed HDMI? Cable with Ethernet (AOC) (8K/@60Hz) 20 er 3.070 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LogiLink Patch cable SlimLine Ultraflex Cat.6A U/FTP grey 1.5
4,8Fra 154 kr.
1forhandler

LOGILINK Audio cable 3.5 Stereo M/M straight 0.30
4,8Fra 116 kr.
1forhandler

HARTING EV charging cable Type 2 3-phase 32 A 22 kW 2.5
4,8Fra 10.614 kr.
1forhandler

ACT 1.5 meter HDMI 8K Ultra High Speed cable
4,8Fra 440 kr.
1forhandler