
Lydkabler
Goobay Optical Hybrid Ultra High Speed HDMI? Cable with Ethernet (AOC) (8K/@60Hz) 40
Goobay Optical Hybrid Ultra High Speed HDMI? Cable with Ethernet (AOC) (8K/@60Hz) 40 findes lige nu fra 3.990 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Goobay Optical Hybrid Ultra High Speed HDMI? Cable with Ethernet (AOC) (8K/@60Hz) - 40 m | 1-3 dage | 39 kr.4.029 kr. inkl. fragt | 3.990 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | GOOBAY |
| Model | Goobay Optical Hybrid Ultra High Speed HDMI? Cable with Ethernet (AOC) (8K/@60Hz) - 40 m |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Opløsning | 8K |
| Kabellængde | 40 m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4040849655616 |
| Produkt-ID | 46084 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Goobay Optical Hybrid Ultra High Speed HDMI? Cable with Ethernet (AOC) (8K/@60Hz) 40 er 3.990 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK Patch cable Cat.6A 10GE Home U/UTP EconLine grey 1m
4,8Fra 64 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6A 10GE Home U/UTP EconLine grey 2m
4,8Fra 80 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6A 10GE Home U/UTP EconLine grey 3m
4,8Fra 90 kr.
1forhandler

Defender Cable Protector 3-channel with black Cap Mini
Fra 1.409 kr.
1forhandler