
Lydkabler
Goobay Plus HDMI 2.1 kabel 8K 60Hz / 4K 120Hz Ultra High Speed med Ethernet 0.5m
Goobay Plus HDMI 2.1 kabel 8K 60Hz / 4K 120Hz Ultra High Speed med Ethernet 0.5m findes lige nu fra 84 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Goobay Plus HDMI 2.1 kabel - 8K 60Hz / 4K 120Hz - Ultra High Speed med Ethernet - 0.5m | 1-3 hverdage | 39 kr.123 kr. inkl. fragt | 84 kr. Før 129 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Goobay Plus HDMI 2.1 kabel - 8K 60Hz / 4K 120Hz - Ultra High Speed med Ethernet - 0.5m |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Opløsning | 8K |
| Kabellængde | 0.5m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4040849612800 |
| Produkt-ID | 237184 |
| Forhandlerkategorier | HDMI > HDMI |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Goobay Plus HDMI 2.1 kabel 8K 60Hz / 4K 120Hz Ultra High Speed med Ethernet 0.5m er 84 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Showgear Kabelbro 2 Hjørne 45° Højre Hjørne 2 kanaler til Kabelbro 2
Fra 239 kr.
1forhandler

LOGILINK Cable tester 5-in-1 with remote unit
4,8Fra 2.020 kr.
1forhandler

Adam Hall Cable Gland in U-Dish 87972
Fra 239 kr.
1forhandler

DAP SPC-225 Højtalerrkabel 2x 2 5 mm 100 m på rulle sort kappe
Fra 2.739 kr.
1forhandler