
Lydkabler
Goobay Plus HDMI 2.1 kabel 8K 60Hz / 4K 120Hz Ultra High Speed med Ethernet 2m
Goobay Plus HDMI 2.1 kabel 8K 60Hz / 4K 120Hz Ultra High Speed med Ethernet 2m findes lige nu fra 118 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Goobay Plus HDMI 2.1 kabel - 8K 60Hz / 4K 120Hz - Ultra High Speed med Ethernet - 2m | 1-3 hverdage | 39 kr.157 kr. inkl. fragt | 118 kr. Før 169 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Goobay Plus HDMI 2.1 kabel - 8K 60Hz / 4K 120Hz - Ultra High Speed med Ethernet - 2m |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Opløsning | 8K |
| Kabellængde | 2m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4040849612800 |
| Produkt-ID | 237181 |
| Forhandlerkategorier | HDMI > HDMI |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Goobay Plus HDMI 2.1 kabel 8K 60Hz / 4K 120Hz Ultra High Speed med Ethernet 2m er 118 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ACT Cat 6A F/UTP solid installation cable PVC CPR euroclass ECA 24 AWG grey 305 meter
4,8Fra 13.840 kr.
1forhandler

DAP SPK-225 Højttalerkabel 2x 2 5 mm 100 m på rulle blå kappe
Fra 2.349 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6 F/UTP EconLine grey 10m
4,8Fra 280 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine orange 0.5m
4,8Fra 70 kr.
1forhandler