
Lydkabler
Goobay Plus HDMI 2.1 kabel 8K 60Hz / 4K 120Hz Ultra High Speed med Ethernet 3m
Goobay Plus HDMI 2.1 kabel 8K 60Hz / 4K 120Hz Ultra High Speed med Ethernet 3m findes lige nu fra 156 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Goobay Plus HDMI 2.1 kabel - 8K 60Hz / 4K 120Hz - Ultra High Speed med Ethernet - 3m | 1-3 hverdage | 39 kr.195 kr. inkl. fragt | 156 kr. Før 229 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Goobay Plus HDMI 2.1 kabel - 8K 60Hz / 4K 120Hz - Ultra High Speed med Ethernet - 3m |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Opløsning | 8K |
| Kabellængde | 3m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4040849612800 |
| Produkt-ID | 237180 |
| Forhandlerkategorier | HDMI > HDMI |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Goobay Plus HDMI 2.1 kabel 8K 60Hz / 4K 120Hz Ultra High Speed med Ethernet 3m er 156 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK Solid network cable Cat.5e U/UTP 100m PrimeLine
4,8Fra 3.380 kr.
1forhandler

ACT 90 meter HDMI Premium 4K Hybrid cable HDMI-A male HDMI-A male.
4,8Fra 9.880 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine grey 20m
4,8Fra 820 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6 U/UTP EconLine grey 0.25m
4,8Fra 44 kr.
1forhandler