
Lydkabler
Goobay Plus HDMI 2.1 kabel 8K 60Hz / 4K 120Hz Ultra High Speed med Ethernet 5m
Goobay Plus HDMI 2.1 kabel 8K 60Hz / 4K 120Hz Ultra High Speed med Ethernet 5m findes lige nu fra 198 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Goobay Plus HDMI 2.1 kabel - 8K 60Hz / 4K 120Hz - Ultra High Speed med Ethernet - 5m | 1-3 hverdage | 39 kr.237 kr. inkl. fragt | 198 kr. Før 249 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Goobay Plus HDMI 2.1 kabel - 8K 60Hz / 4K 120Hz - Ultra High Speed med Ethernet - 5m |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Opløsning | 8K |
| Kabellængde | 5m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4040849612800 |
| Produkt-ID | 237175 |
| Forhandlerkategorier | HDMI > HDMI |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Goobay Plus HDMI 2.1 kabel 8K 60Hz / 4K 120Hz Ultra High Speed med Ethernet 5m er 198 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK Patch Cable with Cat.7 raw cable black 0 25m
4,8Fra 64 kr.
1forhandler

ACT RJ45 white boot for 8.0 mm cable
4,8Fra 330 kr.
1forhandler

ACT 0.5 metre High Speed Ethernet cable HDMI-A male male (AWG30)
4,8Fra 150 kr.
1forhandler

ACT 5 metre Serial interlink connection cable 9 pin D-sub female 9 pin D-sub female
4,8Fra 240 kr.
1forhandler