
Lydkabler
Goobay Plus Series 2.1 Slim HDMI-kabel 8K 60Hz 1m
Goobay Plus Series 2.1 Slim HDMI-kabel 8K 60Hz 1m findes lige nu fra 88 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Goobay Plus Series 2.1 Slim HDMI-kabel 8K 60Hz 1m | 1-3 hverdage | 39 kr.127 kr. inkl. fragt | 88 kr. Før 129 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Goobay Plus Series 2.1 Slim HDMI-kabel 8K 60Hz 1m |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Opløsning | 8K |
| Kabellængde | 1m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4040849612800 |
| Produkt-ID | 240365 |
| Forhandlerkategorier | HDMI > HDMI |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Goobay Plus Series 2.1 Slim HDMI-kabel 8K 60Hz 1m er 88 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK Power cable extension CEE 7/16 white 2
4,8Fra 180 kr.
1forhandler

LOGILINK Cable ties 100 pcs german industrial standard length: 100
4,8Fra 40 kr.
1forhandler

DeluxeCovers ORICO Skrivebord Silikone Kabel holder til 5 stk
Fra 89 kr.
1forhandler

LOGILINK Cable ties 100 pcs german industrial standard length: 150
4,8Fra 70 kr.
1forhandler